P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
22.06.2024 - 18:57 CET Přihlášení uživatele
Ordinační hodiny:
Renée Zmeková:
Po:     7.00 - 14.30
Út:   10.00 - 18.00
St:         pouze pro
            objednané
Čt:     9.00 - 17.00
Pá:     7.00 - 13.00

BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP
Dárkové poukazy
na poskytované služby
dle Vašeho přání.
 

Celostní metody

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Celostní znamená, že se léčení týká celého organismu – tedy těla, mysli, emocí i duchovního aspektu našeho bytí. Vše je propojeno a vzájemně se ovlivňuje. Pokud je nějaký systém v nerovnováze, projeví se to časem na celém organismu. Skutečné léčení a tedy celkové uzdravení nespočívá jen v potlačení symptomů nemoci, ale vrácení organismu do rovnováhy při podporování jeho schopnosti samouzdravení. Lidem se navrací optimismus, radost ze života, vitální síla a pocit sebejistoty a smyslu bytí.

LÉČBA PROBLÉMŮ EMOČNÍCH, PSYCHICKÝCH I FYZICKÝCH

Zobraz / Skyj

AUTOPATIE

Autopatie je výborná celostní metoda. Po seznámení s metodou je možnost samoléčby či léčba s pomocí terapeuta.

Zobraz / Skyj

OSOBNOSTNÍ ROZVOJ

Nabízím pomoc při osobním rozvoji. Zabýbám se seberozvojem dllouhá léta, absolvovala jsem řadu kurzů - nácvik meditace, relaxace, hypnózy, terapie EFT, enneagram, kvantové léčení, terapie vnitřního dítěte, karmické léčení, neurorestart, sexuální koučování. Snažím se uplatňovat v praxi, v životě, co jsem se naučila ve škole a žije se mi opravdu lépe. Ráda bych pomohla hledajícím na cestě k sobě, k cestě vědomého žití.

Zobraz / Skyj

TERAPIE EFT

EFT (Emotional freedom techniques, technika emoční svobody). Od ledna 2012 je tato technika akreditovaná Ministerstvem školství.

Zobraz / Skyj

HYPNÓZA

Hypnóza, sugestibilita, řízená vizualizace je stav hluboké relaxace a zostřeného vědomí. V tomto stavu se otevírá podvědomí a přijímá pozitivní , prospěšné sugesce. Opakování sugescí v tomto stavu umožní změnám stát se permanentními a dokázat, co chce.